Söz Dizayn İmalat San. Mobilya Ahşap Raf Dekorasyon

Söz Dizayn olarak; Mağaza aşap raf sistemleri, Mağaza banko sistemleri, Mağaza standları, market rafları, depo rafları alanında bursa ve çevre illerinde hizmet vermektedir. Firmamız imalattan satış üzerine olduğu için kaliteli ürünü müşteriye en uygun şekilde ulaştırmakdadır. Kendi yapar ve kendi satar.

 Söz dizayn olarak ,kaliteli ve sertifikalı malzeme seçimindeki titizliği ,dürüst ticaret konusundaki hassasiyeti ve siz değerli müşterilerinden aldığı güven ile sağlam ve emin adımlarla ilerlemekte olup,  her zaman en kaliteliyi, en uygun fiyatları ve  en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz ve yapmaktayız.

  • Hakkimizda1
  • hakkimizda2
  • valley.jpg

Vizyonumuz

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek Söz Dizayn Mağaza Raf Sistemlerini Türkiye ve uluslararası pazara konumlandırmaktır.

Misyonumuz

Ar-ge çalışmalarıyla ürün yelpazesini geliştirerek müşterilerimize hizmette ve üründe kaliteyi yaşatmak. Ürünlerimiz de ve hizmetlerimiz de kaliteden taviz vermeden, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, topluma ve çevreye katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarı ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir firma olmak.

Kalite Politikamız

Firmamızın kalite politikası; ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi, eğitim ve takım ruhu, sürekli gelişim, etik ve çevre duyarlılığı üzerine kurulmuştur. Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.

 

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?